5 úžasných animovaných kraťásků

5 úžasných animovaných kraťásků

Zabavte své nejmenší!

Francouzský institut Vám ve spolupráci s Folimage nabízí 5 úžasných animovaných kraťásků, které budou zdarma volně dostupné do 21. května. Všechny filmy jsou beze slov a vhodné i pro ty nejmladší diváky.

Slon a kolo 
Slon bydlí spolu s normálními lidmi ve městě, kde pracuje jako metař. Jednoho dne uvidí obrovský billboard s reklamou na kolo, které vypadá, že je velikostí akorát pro něj. Život slona se tím úplně změní: za každou cenu musí kolo získat! (9 mins)
Video + Heslo: Fo%im@jCM1603
Dojemné

Maličký lišák
Uprostřed bujné zahrady potká maličký lišák nebojácné dítě, které zde pěstuje obrovité rostliny! Šťastnou náhodou společně zjistí, že mohou zvětšovat jakékoli věci, což malé vychytralce přivede na nejrůznější nápady. (8 mins)
Video + Heslo: Fo%im@jCM2706
Kouzelné

Klec
Příběh o setkání medvěda, který neumí zpívat, zavřeného v kleci a ptáčka, který neumí létat, ale velmi dobře zpívá. Společné přátelství je oba obohatí a pomůže jim překonat jejich handicapy. (6 mins) 
Video + Heslo: Fo%im@jCM0809
Roztomilé

Tygr bez pruhů
Tygřík se rozhodne vydat na dalekou cestu, aby našel své pruhy. (8 mins)
Video + Heslo: Fo%im@jCM0420
Dojemné / Nádherné !

Velké stěhování 
Útrapy ptáků neurčitého druhu, když přijde čas vydat se na cestu do teplých krajin. Dobrodružství a pocity jednoho určitého tragikomického hrdiny. (8 mins)
Video + Heslo: Fo%im@jCM1018
Zábavné