Kino 35

Program

Dnes 6. 6.

18:00
CZ titulky
150 Kč
20:00
EN titulky
150 Kč

7. 6.

18:00
CZ titulky
150 Kč
20:00
EN titulky
150 Kč
Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

O nás

Kino 35 je profesionálním komerčním kinosálem Francouzského institutu v Praze. Jedná se o artové kino, které je od ledna 2015 součástí sítě EUROPA CINEMASKino 35 o kapacitě 203 míst je bezbariérovým digitalizovaným kinosálem.

Kino pro všechny

Součástí programové nabídky Kina 35 jsou nejen hrané filmy a dokumenty, ale i animované snímky. Kino 35 přináší celoročně pestrý program s kvalitními francouzskými a frankofonními filmy, ale i se širokou škálou evropských titulů. 
Koncepci programu vhodně doplňují tematické cykly a retrospektivy zaměřené jak na současná francouzská díla, tak i na starší filmovou tvorbu. Na tyto speciální projekce jsou pravidelně zvány významné osobnosti z oblasti kinematografie, aby své snímky představily.
Kino 35 se podílí na organizaci význačných filmových akcí jakými je například Festival francouzského filmu. Je taktéž partnerským kinem četných festivalů. 

Nabízené filmy jsou v původním znění s českými nebo příležitostně s anglickými titulky. Pouze některé snímky pro děti jsou v českém dabingu.

Upozornění: Zakoupení vstupenky nelze vrátit ani vyměnit. Děkujeme za pochopení
 

Program pro rodinné

Filmy pro děti jsou v programu označené specifickým symbolem.

Většina snímků pro děti je nabízena v sobotu dopoledne a v brzkých odpoledních hodinách a také v týdnu v časných odpoledních hodinách.