Otevřete dveře kultury dokořán pro své žáky a studenty. 

Pro základní a střední školy nabízíme dopolední představení za zvýhodněnou cenu (50 Kč). Měsíční program zasíláme do škol, k jeho odběru se přihlaste zde (LINK). Vstupenky pro svou třídu nebo školu objednejte zde (LINK), vyberte možnost Objednávka pro školy. Nezapomeňte uvést název vaší školy a zda máte zájem o pedagogickou příručku k filmu (Dossier Pedagogique). Rezervaci vám potvrdíme v e-mailu. Kapacita sálu je 200 míst, představení začíná vždy v 11.00 a příchod studentů je třeba do 10.30. 

Speciální vzdělávací programy: Kino 35 školám také vzdělávací program podle modelu národního kulturního vzdělávacího programu francouzských kin „Ecole et cinéma“, „Collège au cinéma „a „Lycéens et apprentis au cinéma“. 

Program je vytvořený podle podkladů Francouzského institutu a CNC. Jednou do měsíce je promítán film z produkce Education au cinéma. V programu je zahrnuto představení režiséra a filmu, před začátkem filmu je také k dispozici pracovní list, rozbor filmu po promítání, možnost spolupracovat s jinými třídami.