One Human Show Simony Babčákové o duševním zdraví

One Human Show Simony Babčákové o duševním zdraví

Přednáška, Stand-up comedy

V češtině

promítáme

11. 9. 19:00
690 Kč

„Unikátní koktejl namíchaný z přednášky a stand – upu na téma duševní zdraví“

Benefiční One Human Show pro Dům tří přání je koktejl namíchaný z přednášky a stand-upu, který návštěvníky nejen pobaví, ale také i inspiruje. Rozesměje je k slzám, ale zároveň jim nabídne hluboké postřehy a nové pohledy na běžné situace.

„One Human Show je esence toho nejlepšího, co umím. Protože já sama jsem fraktál, který do čtverce nenacpeš, ani tohle představení se nevejde do žádné škatulky. Je to mix divadelního představení, stand-upu a improvizace. Dotýkám se v něm témat, o kterých jsem přesvědčená, že je potřebujeme slyšet. Dávám do kontextu to, co je právě aktuální.“

Co to vůbec je duševní zdraví a jak se o něj starat? Péči o duši člověka v dětství nikdo neučil. Člověk se bojí cítit, protože by ho to mohlo i bolet. Citlivost ale k životu nezbytně potřebuje. Člověk potřebuje vědět, jak o duši pečovat a jak vyrovnávat vnější a vnitřní tlaky. A zvědomit si efektivní nástroje psychohygieny. Simona návštěvníky provede s nadhledem a prakticky.

Koncept One Human Show, se kterým se Simona představí 11. září 2024 v Kině 35 ve Francouzském institutu, bude ke zhlédnutí do konce roku 2024 jen jednou, a to právě v tento den v rámci Týdnů pro duševní zdraví. 70 % ze vstupného na benefiční představení půjde na pomoc ohroženým dětem Domu tří přání. Součástí vstupenky je i pozvání na drobné občerstvení s číší vína po skončení představení.