Kontakt

Kontaktujte nás:
kino35@ifp.cz

Pronájem:
adela.gorgerin@ifp.cz

Školní projekce a návštěvy

Kino neorganizuje školní návštevy. Prosím použijte formulář v odkazu. Dotazy ohledně projekcí pro školy na adresu kina riskují, že budou ignorovány.

Přihlásit se

Odesláním formuláře projevujete souhlas s našimi Podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Kdo jsme?

V srdci Prahy, v suterénu Francouzského institutu, pro vás promítneme to nejlepší z evropské a francouzské kinematografie.

Kino 35, které bylo oceněno značkou Europa Cinemas, propaguje svým programem rozmanitou evropskou kinematografii se zvláštním zaměřením na francouzské a francouzsky mluvící filmy. 

Především je však: 

- Kino pro každého: filmy promítané v původním znění s titulky, verze dabované do češtiny, kino přístupné osobám se sníženou pohyblivostí, místo pro školní projekce a půjčovny.

- Promítá filmy pro malé i velké: v sobotu ve 12 a ve 14 hodin najdete naše promítání FAMILY,  

- Objevíte speciální projekce: setkání s filmovými nadšenci (filmové štáby, profesionálové, studenti), předpremiéry, tematické večery, nové filmy...

Neváhejte nahlédnout do programu a především navštívit naše kino, jen tak budete moci ocenit jeho bohatství a rozmanitost!

Pokladny:

Vstupenky do kina je možné zakoupit buď online anebo na místě (předsálí Kina 35) 

Online rezervace je nutné vyzvednout nejdéle 15 minut před začátkem představení resp. 30 minut před projekcí během festivalů.


Platit je možné hotově i kartou. 

Nezapomeňte předložit svůj IF Pass, abyste mohli uplatnit nárok na zlevněné vstupné.